Normal view MARC view ISBD view

Studime filologjike shqiptare

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 2008Description: 491 p. 24 cm.ISBN: 9789951412688.Other title: Konferencë shkencore, 21-22 nëntor 2007.Subject(s): Gjuhësi -- Gjuha dhe Gjuhët
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 801.7 STUDIME 2008 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
80 SHKENCA 3 2016 Studime shoqërore 3 80 STUDIME 1 2014 Studime shoqërore 1 801.312 HOXHA 1992 Kontribut për studimin e toponimisë së Dushkajës I 801.7 STUDIME 2008 Studime filologjike shqiptare 801.82 :821.18, BERANI, 1988 Gjuha e Josif Bagerit 801.82:81 MUARTI 2001 Kokrra urtësie për gjuhën 801.82:821.18 , QOSJA, 1983 Nocione të reja albanologjike

Redaksia Besim Bokshi, Eqrem Basha, Mehmet Kraja

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës