Normal view MARC view ISBD view

Politika, lufta dhe diplomacia: anarkia ndërkombëtare dhe e drejta

By: Kullashi, Muhamedin.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Areteve e Kosovës 2012Edition: Botime të Veçanta ; CXIX : Seksioni i Shkencave Shoqërore ; Libri 39.Description: 204 p. 20 cm.ISBN: 9789951615068.Subject(s): Shkenca politike -- E drejta, Diplomacia
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 34 : 372 KULLASHI 2012 (Browse shelf) 1 Available

Redaktor: akademik Mark Krasniqi, sekretar i Seksionit të Shkencave Shoqërore.

Résumé : f. 197-198
Bibliografia : f. 201-20

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës