Normal view MARC view ISBD view

Auditim

By: Jakupi, Shefket.
Contributor(s): Krasniqi, Fadil.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë KGT Prishtinë 2012Description: 500 p. 24 cm.ISBN: 9789951883634.Subject(s): Ekonomi -- Kontabilitet, Llogari
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 657.6 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
657 SYLQA 1976 Kontabiliteti I 657/02 BLACK 1993 Accounting and Financial Reporting Standards 657.47 LAMANI 2009 Kontabiliteti i Kosto-Drejtimit 657.6 Auditim 657.6 NDREJAJ 2014 Mashtrimi, korrupsioni dhe auditimi 658 LLACI 2006 Manaxhimi 658 BEJTULLAHU 2007 Menaxhmenti dhe Menaxhimi i Biznesit

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës