Normal view MARC view ISBD view

Konventat e Gjenevës të 12 Gushtit 1949 dhe protokollet shtesë

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Komiteti ndërkombëtar i Kryqit të kuq Description: 392 p. 21 cm.Subject(s): Law -- Konventa
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 341.33 (Browse shelf) 1 Available
Book Book AAB College Library
Hardcover 341.33 (Browse shelf) 1 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës