Normal view MARC view ISBD view

Teoria e zhvillimit ekonomik në socializem

By: Stojanoviq, Radmilla.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mesimore i KSAK 1973Description: 329 p. 24 cm.Subject(s): Ekonomi -- Zhvillimi ekonomik
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-4/3 33 STOJANOVIQ 1960 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
R-4/2 338.2 POMAK 1984 Ekonomia politike e socializmit R-4/2 338.2 RADUNOVIQ 1982 Bazat e ekonomisë politike R-4/2 537.8 SPAHIU 1972 Elektrodinamika klasike R-4/3 33 STOJANOVIQ 1960 Teoria e zhvillimit ekonomik në socializem R-4/3 372.811 DEMOLLI 2004 Letërsia 9 R-4/3 372.811 DEMOLLI 2010 Leximi letrar : 9 R-4/3 372.811 HAMITI 1998 Letërsia moderne shqipe

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës