Normal view MARC view ISBD view

Për krijimtarinë poetike popullore

By: Metaj, Ilaz.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1989Description: 131 p. 18 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821 METAJ 1989 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09 AHMETI 2003 Paranoja 821. 512.1-84 Kriteret ose Dritat e Rruges 821 LUNAÇARSKI 1975 Lenini dhe shkenca letrare 821 METAJ 1989 Për krijimtarinë poetike popullore 82.1 XOXA 1970 Hyrje në shkencën e letërsisë 821 ZANDVOORT A handbook of english grammar 821.01 RRAHMANI 2005 Teoritë moderne letrare

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës