Normal view MARC view ISBD view

Biznesi dhe punësimi

By: Mustafa, Isak.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Shkrola 2006Description: 891 p. ilustr. 26 cm.ISBN: 9951869807.Subject(s): Ekonomi -- Financa
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 65.011.1 MUSTAFA 2006 (Browse shelf) 2 Available

Punimet të zgjedhura nga katër Konferenca Ndërkomnëtare " Biznesi dhe pinësimi", të mbajtura në vitet 2002, 2003, 2004, 2005 në Pejë

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës