Normal view MARC view ISBD view

English 8

By: Stefanllari, Ilo.
Contributor(s): Hadaj, Gëzim | Kadriu, K.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore i Kosovës 1995Edition: Botimi i dytë.Description: 257 p. 22 cm. ilust. photo.Subject(s): Gjuhësi -- Gjuhë angleze
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.111 STEFANLLARI 1995 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
811.111 JONES 1990 Test your prespositions 811.111 LOKVENEC 1984 Exercises in english 811.111 SOUZA 1996 The penguin practice book for the toefl - test 811.111 STEFANLLARI 1995 English 8 811.111 STEFANLLARI 1995 English 7 811.111 TEACHING 1994 New ways in teaching vocabulary 811.111 WORK 1998 Work it out 3 - in english

English

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës