Normal view MARC view ISBD view

Folklori shqiptar

By: Baçi, Haki.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Libri Shkollor 1999Description: 79 p. 20 cm.Subject(s): Folklor
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398.23 FOLKLOR 1998 (Browse shelf) 7 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
398.2(=18) RUKIQI 1998 Krijues dhe bartës të tregimeve popullore në Drenicë 398.22 STANECI 2007 Legjendat e karadakut 398.2(214.98) KRASNIQI 1989 Përralla rome të Kosovës 398.23 FOLKLOR 1998 Folklori shqiptar 398.23 TRENA2018 Thesaret e odave shqipare 398.23(=18) ANEKDOTA 2001 Anekdota shqiptare 398.23(=18) BAJRAKTARI 1994 Fjalë të urta dhe thënie popullore shqipe

Për shkollat e mesme

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës