Normal view MARC view ISBD view

De Rada Estet

By: Mehmetaj, Albanë.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Aikd-99 2010Description: 120 p. 21 cm.ISBN: 9789951410397.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Historia dhe kritika
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-1.09 MEHMETAJ 2010 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-1.09 BASHOTA 2007 Kuteli - prozator, poet, kritik 821.18-1.09 DEVA 1983 Fjala e përjetimi 821.18-1.09 GALICA 1990 Poezia e Fatos Arapit 821.18-1.09 MEHMETAJ 2010 De Rada Estet 821.18-1.09 MUSLIU 1990 Mbindërtimi poetik 821.181.09 TAFA 2008 Krijimtaria letrare e Mirko Gashit 821.18-1.09 TAFA POEZI 2008 Poezia e Agim Spahiut

Në kopertinë fotografia e autores

Literatura: f.117

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës