Normal view MARC view ISBD view

Lexim letrar me pasqyrë të letërsisë

By: Aliu, Ali.
Contributor(s): Kelmendi, Ramiz.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i krahinës socialiste autonome të Kosovës 1983Description: 203 p. 24 cm.Other title: Për klasën IV të arsimit të mesëm të orientuar.Subject(s): Edukim
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-5/1 37 ALIU 1983 (Browse shelf) 1 Available

Alanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës