Normal view MARC view ISBD view

Kolizioni i ligjeve - Konflikti ndërkombëtar dhe interlokal i ligjeve

By: Kuçi, Hajredin.
Contributor(s): Bilalli, Asllan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Iliria 2007Description: 177 p. 21 cm.ISBN: 9951000649.Subject(s): Law -- ligjet
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)

Bibliografia f. 143-149

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës