Normal view MARC view ISBD view

Gramatika e gjuhës shqipe - Fonetika dhe morfologjia

By: Mulaku, Latif.
Contributor(s): Kelmendi, Ahmet.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1984Edition: Botimi i gjashtë.Description: 215 p. 24 cm.Subject(s): Gjuhësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-3/4 811.18 MULAKU 1984 (Browse shelf) 1 Available

Për klasën I të arsimit të mesëm të orientuar.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës