Normal view MARC view ISBD view

Rezultatet e raundit të Uruguajit mbi Negociatat shumëpalëshe tregtare

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Ministria e Bashkëpunimit Ekonomik dhe Tregëtisë 1999Description: 555 p 24 cm.Subject(s): Law -- Marrëveshje ndërkombëtare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës