Normal view MARC view ISBD view

Pasqyrimi i rrethanave sociale e kulturale në poezinë popullore Shqipe

By: Syla, Fazli.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Shkup Jehona 1973Description: 102 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Kritikë letrare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-3/2 821.18.09 SYLA 1974 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
R-3/2 616 RROKU 1979 Teknika histopatologjike R-3/2 616 SELIMI 2002 Pneumologjia - Në pyetje kuiz R-3/2 728.6 DOLI 1997 Të krijuarit dhe arkitektura R-3/2 821.18.09 SYLA 1974 Pasqyrimi i rrethanave sociale e kulturale në poezinë popullore Shqipe R-3/2 821.18-1 BERISHA 1977 Emrin e kemi fortesë R-3/2 821.18-32 ISAKU 2004 Pyesni Zemrën R-3/2 821.18-84 BEKA 2001 Mozaik Aforizmash

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës