Normal view MARC view ISBD view

Çështja Shqiptare

By: Qosja, Rexhep.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Druck Art 1994Description: 363 p. 22 cm.Subject(s): Diplomaci -- Çështja Shqiptare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 323.1 (=18;496.15 Qosja 1994 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
323.1 (=18) Danaj 2006 Natural Albania 323.1 (=18) Qosja 1992 Strategjia e bshkimit shqiptar 323.1 (=18;496.15) Qosja 1990 Nezasticena Sudbina o Albancima u Jugoslavija danas 323.1 (=18;496.15 Qosja 1994 Çështja Shqiptare 323.1 (=18;496.15) Qosja 1996 Ligjërimi paravajtëse 323.1 (=18:496.51) Kosumi 2006 Një Vit Vendimtar 323.1 ,1998 Çështja kombëtare dhe vetëdija kritike

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës