Normal view MARC view ISBD view

Seminari ndërkombëtar për gjuhën, letërsinë dhe kulturën Shqiptare 5

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 1979Description: 300 p. 30 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Gjuhësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-3/5 811.18 SEMINARI 1979 (Browse shelf) 1 Available

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës