Normal view MARC view ISBD view

Gjeografia

By: Ahmetaj, I.
Contributor(s): Pushka, Asllan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1988Description: 163 p. ilust. photo 24 cm.Subject(s): Edukim -- Gjeografi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-3/4 372.891 AHMETAJ 1988 (Browse shelf) 1 Available

Për klasën e I apo II të arsimit dhe edukimit të mesëm ( për të gjitha degët, përveç asaj matematiko-natyrore )

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës