Normal view MARC view ISBD view

Strategjia optimale e zhvillimit ekonomik

By: Stojanoviq, Radmila.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i Teksteve dhe i Mjeteve Mësimore KSAK 1972Description: 309 p. ilust. grafits 25 cm.Other title: - Në shembullin e vendit të vogël socialist.Subject(s): Ekonomi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover R-3/2 338.24 STOJANIVIQ 1972 (Browse shelf) 1 Available

Radmila Stojanoviq ishte profesor ordinat i Universitetit të Beogradit.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës