Normal view MARC view ISBD view

1000 Thirrma për ty

By: Berbati, Ymer.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Piramida 2008Description: 117 p. 21 cm.ISBN: 9789951180313.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poem
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-14 BERBATI 2008 (Browse shelf) 9 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-1.09-82 JASIQI 1976 Premtime e realizime 821.18-112 HISTORIA 2010 Historia e letërsisë shqipe 821.18.1-31 RRAHMANI 1999 Teoria e letërsisë - për shkollat e mesme 821.18-14 BERBATI 2008 1000 Thirrma për ty 821.18-14 KOSA 2001 Politikanë dhe sharlatanë 821.18-1-7 GJERGJAJ 2002 Edhe dhia do taxhi 821.18-1-7 MUSARAJ 1974 Epopeja e Ballit Kombëtar

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës