Normal view MARC view ISBD view

Zhvillimi historik i zejtarisë dhe rëndësia e saj bashkëkohore për strukturën ekonomiko - shoqërore të KSA të Kosovës

By: Halimi-Statovci, Drita.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë RILINDJA 1982Description: 305 p. 22 cm.Subject(s): Literaturë folklorike
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 398 (=18) : 33 (091) STATOVCI 1982 (Browse shelf) 3 Available

Parathënie (Autorja) 3-5 p.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës