Normal view MARC view ISBD view

Epopeja e Ballit Kombëtar

By: Musaraj, Shevqet.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Naim Frashëri 1974Description: 122 p. 18 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi - Satira dhe humori
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-1-7 MUSARAJ 1974 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-14 BERBATI 2008 1000 Thirrma për ty 821.18-14 KOSA 2001 Politikanë dhe sharlatanë 821.18-1-7 GJERGJAJ 2002 Edhe dhia do taxhi 821.18-1-7 MUSARAJ 1974 Epopeja e Ballit Kombëtar 821.18-1-7 ZHUBI 1996 Oshe me friskë 821.18.18.081 Si të shkruajmë - procesi dhe shkrimet funksionale 821.18-1-82 SHALA 2015 Antologji idealit të deshmorit Sejdi Kralani BALLISTI

Botim jubilar me rastin e 30 vjetorit të botimit të parë

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës