Normal view MARC view ISBD view

Vepra 3

By: Ajeti, Idriz.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës 1998Description: 301 p. 24 cm.Other title: Botime të veçanta XXXII; Seksioni i Gjuhësisë dhe i Letërsisë; Libri 16.Subject(s): Gjuhësi -- Qytetërimi, Kultura
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18 : 008 AJETI 1998 (Browse shelf) 2 Available

Redaksia: Rexhep Ismajli, Besim Bokshi, Enver Gjerqeku.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës