Normal view MARC view ISBD view

Ditari i një fëmije

By: Merxhan, Hasan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1990Description: 83 p. 18 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Tregime shqip - Novel
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.512.1-32 MERXHAN 1990 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.512.1 UJKU 1958 Ujku dhe qengji 821.512.1-1 KIRKUL 1988 Saltanat 821.512.1-1 MERXHAN 1980 Nusja e maleve 821.512.1-32 MERXHAN 1990 Ditari i një fëmije 821.512.1-32 TAHIR 1980 Portre 821.512.1-32 ZEKERIA 1984 Shes e blej 821.512.161-83 Çështja e thellë : Shkrime metapolitike

Shënime për autorin: fq. 81

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës