Normal view MARC view ISBD view

Sfidat e jetes

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Iliria 1999Description: 209 p. 18 cm.Other title: 2001 mendime nga personalitete.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Fjalë të urta shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-84 SFIDAT 1999 (Browse shelf) 1 Available

Mblodhi dhe përktheu nga anglishtja: Astrit Gjunkshi

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës