Normal view MARC view ISBD view

Hasan Kaleshi - Jeta dhe vepra

By: Sadiku, Riza.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Renesansa 1996Description: 412 p. 24 cm.ISBN: 9989984700.Subject(s): Studime biografike -- Histori
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 929 SADIKU 1996 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
929 RRUSTEMI 1994 Jetëshkrimi i Sylë Kopernicës 929 RUGOVA 1987 Rugova 929 RUSI 1979 Dëshmi 929 SADIKU 1996 Hasan Kaleshi - Jeta dhe vepra 929 SADIKU 1997 Jehon kënga vallja s'ndalet 929 SADIKU 2002 Jetë kushtuar lirisë 929 SHABANI 2001 Jorgo Bukas

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës