Normal view MARC view ISBD view

Jetëshkrimi i Sylë Kopernicës

By: Rrustemi, Sabit.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Plejada 1994Description: 85 p. 22 cm.Subject(s): Studime biografike -- Histori
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 929 RRUSTEMI 1994 (Browse shelf) 4 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
929 REPISHTI 1974 Lëvizja sindikale e mësuesve shqiptarë në vitet 1921-1924 929 ROSKIN 1971 Jeta e Maksim Gorki 929 ROSKIN 1971 Jeta e Maksim Gorkit 929 RRUSTEMI 1994 Jetëshkrimi i Sylë Kopernicës 929 RUGOVA 1987 Rugova 929 RUSI 1979 Dëshmi 929 SADIKU 1996 Hasan Kaleshi - Jeta dhe vepra

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës