Normal view MARC view ISBD view

O amë, O amë

By: Buzhala, Prend.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Klinë Klubi Letrar Vorea Ujko 1995Description: 69 p. 21 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-1 BUZHALA 1995 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-1 BUNJAKU 1994 Dalje nga balada 821.18-1 BUNJAKU 2004 Gramatikë zemre 821.18-1 BURIMI 1996 Syri i nënës dhe loti i hënës 821.18-1 BUZHALA 1995 O amë, O amë 821.18-1 BUZHALA 1998 Qeshje jokeriane 821.18-1 BYCI 1997 Kur bie maska 821.18-1 BYCI 2002 Epigrame erotike

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës