Normal view MARC view ISBD view

16 Shekuj

By: Sokoli, Ramadan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Eurolindja Description: 165 Ilustr. Photo. 22 cm.Subject(s): Profesionet dhe veprimtari lidhur me artet dhe argëtiminDDC classification: 7.071(=18)(092)
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 7.071(=18)(092) SOKOLI (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
7.03 NIMANI 1990 Shqyrtime Artistike 7.03(091) JANSON'S 2007 Janson's History of Art 7.038.932 (091) STIPÇEVIQ 1988 Historia e Librit 7.071(=18)(092) SOKOLI 16 Shekuj 711.4 HARTKOORN 2000 V.2 Qyteti i ndertuar nga njerzit 711.4 RIZA 2006 Banesa Qytetare Kosovare e Shek. XVIII-XIX 71/72 AR N.2 2009 AR - Arhitektura, Raziskave

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës