Normal view MARC view ISBD view

Ujku dhe qengji

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Ndërmarrja shtetërore e botimeve 1958Description: 236 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi -- Letërsi turke, tregime turke
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.512.1 UJKU 1958 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.511.141-2 VEGEL 1989 Judita - Mirakul në dy pjesë 821.511.141-2 VEGEL 1989 Judita 821.512.1 - 32 MERXHAN 1990 Dituri i një fëmije - Novelë - 821.512.1 UJKU 1958 Ujku dhe qengji 821.512.1-1 KIRKUL 1988 Saltanat 821.512.1-1 MERXHAN 1980 Nusja e maleve 821.512.1-32 MERXHAN 1990 Ditari i një fëmije

Përktheu : Dhimitër Pasko

Russian, albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës