Normal view MARC view ISBD view

Ëngjëlli i Mostarit

By: Becker,Sally.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Globus R. 2000Description: 160 p. Ilusta 20 cm.ISBN: 9992744014.Subject(s): Diplomaci -- Ëngjulli i Mostarit
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 323.1 (497.15) Becker 2000 (Browse shelf) 2 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
323.1 (=18;496.15) Qosja 1996 Ligjërimi paravajtëse 323.1 (=18:496.51) Kosumi 2006 Një Vit Vendimtar 323.1 ,1998 Çështja kombëtare dhe vetëdija kritike 323.1 (497.15) Becker 2000 Ëngjëlli i Mostarit 323.1 BERISHA 2019 Death of colony 323.1 Bytyçi 2011 Filozofia Politike dhe Nacionale 323.1 CULAJ 2010 Çështja Shqiptare në Konferencën e Parisit 1919-1920

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës