Normal view MARC view ISBD view

Kuartet poetik

By: Kurer, Fred.
Contributor(s): Xhemaili, Mustafë | Ledergerber, Ivo | Sherifi, Isuf.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Pro kultura 2004Description: 262 p. 24 cm.ISBN: 9951423027.Subject(s): Letërsi -- Letërsi gjermane, poezi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-1 (082) KUARTET 2004 (Browse shelf) 3 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18.09-82 GASHI 1996 Të mosnjohurit e letërsisë shqipe 821.18-1 Larg pikon hëna 821.18-1 Provokim - mishmash poezish që s'vlejnë as nji makiato 821.18-1 (082) KUARTET 2004 Kuartet poetik 821.18-1 ABDYLI 2003 Baraspesha e humbur 821.18-1 ASDRENI 1958 Vepra të zgjedhura 821.18-1 BASHOTA 2018 Fjalor i gjuhësisë

Parathënie : 10-11 p.
Mbi autorin : 15 p.
Mbi përkthyesin e këtij libri : 258 p.
Zgjodhi dhe përktheu : Ferdinand Laholli

German, albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës