Normal view MARC view ISBD view

Çështja kombëtare dhe vetëdija kritike

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Shkronja 1998Description: 349 p. 20 cm.Subject(s): Diplomaci -- Çështja kombëtare
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 323.1 ,1998 (Browse shelf) 3 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
323.1 (=18;496.15 Qosja 1994 Çështja Shqiptare 323.1 (=18;496.15) Qosja 1996 Ligjërimi paravajtëse 323.1 (=18:496.51) Kosumi 2006 Një Vit Vendimtar 323.1 ,1998 Çështja kombëtare dhe vetëdija kritike 323.1 (497.15) Becker 2000 Ëngjëlli i Mostarit 323.1 BERISHA 2019 Death of colony 323.1 Bytyçi 2011 Filozofia Politike dhe Nacionale

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës