Normal view MARC view ISBD view

Harakiri

By: Podrimja, Ali.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë RILINDJA 1999Description: 190 p. 24 cm.Other title: Ese, shënime nga esnafi dhe një miniroman.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Ese Shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-4 PODRIMJA 1999 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-4 PIPA 1987 Subversion drejt konformizmit fenomeni Kadare 821.18-4 PODRIMJA 1996 Turrja e atdheut 821.18-4 PODRIMJA 1997 Libri që nuk mbyllet 821.18-4 PODRIMJA 1999 Harakiri 821.18-4 PODRIMJA V.8 2013 Vepra 821.18-4 PODRIMJA V.9 2013 Vepra 821.18-4 PRENÇI 2000 Optike alternative mbi dramen

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës