Normal view MARC view ISBD view

Autobiografia

By: Rada, Jeronim de.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Onufri 2002Description: 206n p. 21 cm.ISBN: 9992745606.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Rrëfime Shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-94 RADA 2002 (Browse shelf) 10 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-94 PRIFTI 2005 Midis du kohësh 821.18-94 PRISHTINA 1995 Nji shkurtim kujtimesh mbi kryengritjen Shqyptare të vjetit 1912 821.18-94 QARKAXHIJA 2015 Pranvera e lotëve 1999 821.18-94 RADA 2002 Autobiografia 821.18-94 REFATI 2000 Xhevahir, të do spathara 821.18-94 RESULBEGU 1995 Resulbegët dhe ngjarjet historike të Ulqinit 821.18-94 REXHA 1985 Agimi

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës