Normal view MARC view ISBD view

Politikanë dhe sharlatanë

By: Kosa, Kaso.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Iliria 2001Description: 160 p. 21 cm.Subject(s): Letërsi -- Humor dhe satirë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-14 KOSA 2001 (Browse shelf) 1 Available

Humor dhe satirë (Pjesë të zgjedhura në vargje dhe prozë)

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës