Normal view MARC view ISBD view

Shansi i tretë

By: Elezi, Mehmet.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: New York 1993Description: 145 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Ese Shqip
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.18-4 ELEZI 1993 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.18-4 BERISHA 2013 Utopia Reale 821.18-4 BOBI 1994 Konteksti i vetëkulturës 821.18-4 ÇOBANI 1999 Miti dhe antimiti fishtjan 821.18-4 ELEZI 1993 Shansi i tretë 821.18-4 FERRI 2008 Historia e hijeve 821.18-4 FERRI 2015 Gabime të bukura : ese 821.18-4 HALIMI 2005 Ato letra i shkrova vetë

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës