Normal view MARC view ISBD view

Dhjetë marka ora

By: Sinervo, Elvi.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Naim Frasheri 1978Description: 195 p. 16 cm.Subject(s): Letërsi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.551.111-32 SINERVO 1978 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.521-31 INUE 2000 Tri gra 821.521-31 KAVABATA 2000 Bukuroshet e fjetura dhe agvi, përbindëshi i reve 821.531-32 FITORE 1974 Fitore 821.551.111-32 SINERVO 1978 Dhjetë marka ora 821.581"398.21 VISARE 1972 Visare popullore kineze 821.612.91-1-82 POEZI 1968 Që të jesh i lirë 821.619.21-31 GRUAJA 1972 Gruaja e re e Bai Saos

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës