Normal view MARC view ISBD view

Gramatika e gjuhës shqipe ( fonetika dhe morfologjia)

By: Mulaku, Latif.
Contributor(s): Kelmendi, Ahmet.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore KSAK 1984Description: 217 p. ilust. 24 cm.Subject(s): Filologji -- Gjuhësi
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 811.18 MULAKU 1984 (Browse shelf) 2 Available

Për klasën e I të arsimit të mesëm të orientuar.

Ilustrime me tabela dhe shembuj

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës