Normal view MARC view ISBD view

Judita

By: Vegel, Laslo.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1989Description: 92 p. 18 cm.Subject(s): Letërsi -- Letersi Turke - Prozë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 821.511.141-2 VEGEL 1989 (Browse shelf) 5 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
821.511.141-1 PETËFI 1967 Poezi të zgjedhura 821.511.141-1 PETËFI 1985 Sfidë mbretërve 821.511.141-2 VEGEL 1989 Judita - Mirakul në dy pjesë 821.511.141-2 VEGEL 1989 Judita 821.512.1 - 32 MERXHAN 1990 Dituri i një fëmije - Novelë - 821.512.1 UJKU 1958 Ujku dhe qengji 821.512.1-1 KIRKUL 1988 Saltanat

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës