Normal view MARC view ISBD view

Historia e shtetit dhe e së drejtës

By: Kelmendi, Muhamet.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Kolegji AAB 2015Description: 305 p. 24 cm.ISBN: 9789951494519.Subject(s): Law -- Histori e shtetit
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 321 KELMENDI 2015 (Browse shelf) 5 Available

Literatura : f. 301-305

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës