Normal view MARC view ISBD view

Marketingu Ndërkombëtar

By: Jakupi, Ali.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti AAB 2008Description: 586 p. 24 cm.ISBN: 9789951494120.Subject(s): Menaxhim -- Marketingu
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 658.8(075.8) JAKUPI, A 2008 (Browse shelf) 3 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Hardcover Close shelf browser
658.8 SCOTT 2021 Rregullat e reja të marketingut dhe PrR-it 658.8 TRACY 2015 Arti i realizimit të shitjes 658.8.013 TRACY 2013 Psikologjia e shitjes 658.8(075.8) JAKUPI, A 2008 Marketingu Ndërkombëtar 658.81 BRIAN TRACY 2013 Delegimi dhe Mbikqyrja 658.811 INGRAM 2001 Sales Management 658.8.16 BRIAN, TRACY 2018 Suksesi në shitje

Referencat: f. 583. - Literatura: f. 583 - 586

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës