Normal view MARC view ISBD view

Zëra nga larg

By: Kolevica, Petraq.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Dudaj 2001Description: 196 p. ilustr. fotografi 20 cm.ISBN: 9992773375.Subject(s): Përmbledhje
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 82-1 ZËRA 2001 (Browse shelf) 1 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
421.411.21-1 = DETI 1982 Deti në shkretëtirë 801.81:398 Berisha 1986 Stili dhe figuracioni i poezisë popullore shqiptare 821.18-1 BAJRAKTARI 998 Qëndresa 82-1 ZËRA 2001 Zëra nga larg 82-1(082) HAVIKO 1986 Yjësia e Bardhë 82-1(082) MORAL 1990 Moral Yjesh 82-1(082) SEKEL 1979 Shigjetë e ngrehur

Antologji me përkthime nga poezia botërore.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës