Normal view MARC view ISBD view

Njëzet vjet të institutit albanologjik (1967-1987)

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Instituti albanologjik i Prishtinës 1987Description: 300 p. Ilustr. 20 cm.Subject(s): Studime biografike -- Histori
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 929 NJËZET 1987 (Browse shelf) 6 Available

Botim jubilar

Në fund të librit mund të gjeni fotografitë e ndërtesave të reja dhe të vjetra të institutit, si dhe ndryshimet që kanë pësuar instituti dhe prodhimet e tyre.

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës