Normal view MARC view ISBD view

Kumtesat I - shkencat gjuhësore, kulturore dhe historike

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Ministria e arsimit, shkencës dhe tekonologjisë 2015Description: 723 p. ilustr. 24 cm.ISBN: 9789951160889.Subject(s): Kulturë -- Shkencat kulturore
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 008 KUMTESAT 2015 (Browse shelf) 2 Available

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës