Normal view MARC view ISBD view

Dega e pikëlluar

By: Podrimja, Ali.
Contributor(s): Hamiti, Sabri.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Rilindja 1979Description: 95 p. 20 cm.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Poezi shqip dhe frangjisht
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-1(082) DEGA 1984 (Browse shelf) 6 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-1.01 SHALA 2005 Vepra e vetmisë 821.18-1.081 ESHREFI 1990 Poetika e letërsisë sociale e viteve 30 821.18-1(082) DEGA 1979 Dega e pikëlluar 821.18-1(082) DEGA 1984 Dega e pikëlluar 821.18-1.09 LIBRI 1979 Libri që po shkruhet 821.18-1.09 SHALA 2001 Poezia Ebilal Xhaferrit 821.18-1.09 SYLA 2005 Harmonika e atdheut - Poezia e Xhevat Beqarajt

Poezi shqipe në Jugosllavi, La poesie albanaise en Yougoslavie.

Albanian and French

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës