Normal view MARC view ISBD view

Metodika e mësimit të dituri natyrës dhe të biologjisë

By: Grubiq, Millan.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Enti i teksteve dhe i mjeteve mësimore i KSAK 1984Description: 413 p. 22 cm.Subject(s): Edukim -- Didaktikë
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 371.3 GRUBIQ 1984 (Browse shelf) 1 Available

Përkthyes : Eshref Saraqini

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës