Normal view MARC view ISBD view

E nesërmja e kohës

By: Vlora-Falaski, Nermin.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Gjon Buzuku 1991Description: 191 p. 20 cm.ISBN: 8677850090.Subject(s): Letërsi Shqipe -- Roman
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Poetry 821.18-31 FALASKI 1991 (Browse shelf) 5 Available
Browsing AAB College Library Shelves , Collection code: Poetry Close shelf browser
821.18-3 BASHOTA 2006 Ëndrra në parajsë 821.18-3 RACI 2018 Jeta dhe suksesi 821.18-31 DELVINA Endrra me ngjyra 821.18-31 FALASKI 1991 E nesërmja e kohës 821.18-32 BERISHA 1990 Legjenda e vaut 821.18-32 HASANI 1987 Ngritjet dhe rëniet Kosovare 821.18-32 NOTI 1975 Vendroja numër tre

Albanian

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës