Normal view MARC view ISBD view

Dokumeta themelorë ndërkombëtarë për arsimin dhe të mësuarit

Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Tiranë Instituti për Bashkëounimin Ndërkombëtar i Shoqatës Gjermane të shkollave të Larta Popullore 2002Description: 179 p. 23 cm.ISBN: 9992777753.Subject(s): Edukim
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 37.014-053.8(093) DERVISHI 2002 (Browse shelf) 1 Available

Shqipërimi i eksteve: Tahir Dervishi, Adrian Klosi.

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës