Normal view MARC view ISBD view

Fillet e së drejtës (Botimi i pestë i ndryshuar dhe plotësuar)

By: Ismaili, Osman.
Material type: materialTypeLabelBookPublisher: Prishtinë Universiteti i Prishtinës 2014Description: 278 p. 24 cm.ISBN: 9789951401203.Subject(s): Law
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
    average rating: 0.0 (0 votes)
Item type Current location Collection Call number Copy number Status Date due
Book Book AAB College Library
Hardcover 340.12 OSMANI 2014 (Browse shelf) 3 Available

Parathënie : f. 5. - Resyme : f. 255-257. Literatura : f. 259-261. Indeksi i kuptimeve : f. 263-268. - Indeksi i autorëve : f. 269-270

There are no comments for this item.

Log in to your account to post a comment.

Kolegji AAB Library, Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë 10000 Prishtinë, Republika e Kosovës